default-logo

 ◊ 2017◊

♦Trabzon Tur Programı♦

trabzona-14-milyonluk-yatirim_497

  • TRABZON: Sürmene , Çaykara , Uzungöl , Hamsiköy , Zigana , Sümela Manastırı , Akçaabat

     04:45 Atatürk havaalanı buluşmamızın ardından 06:00 THY uçuşumuz ile Trabzon’a yola çıkıyoruz

     07:40 varışımız ardından alanda bizi bekleyen otobüsümüze geçerek Trabzon gezimize başlıyoruz. İlk durağımız kahvaltı için gideceğimiz ve ünlü Trabzon Pidesinin tadına bakabileceğimiz en iyi adreslerden biri. Herkesin beğeneceğini umduğumuz bu sıradışı kahvaltımız sonrasında Karadeniz’in nefes kesici doğasına, dağlara doğru yola çıkıyoruz. Hedefimiz Uzungöl. Sürmene ve Çaykara’dan geçerek ulaşacağımız Uzungöl de muhteşem göl manzarasında yürüyüş yapabilecek yada çay kahve içebilecek serbest zamanımız olacak. Ayrıca burada kurulan pazardan Trabzon tereyağı, Çayeli fasulyesi, Trabzon ekmeği, Rize kavurması gibi yerel ürünler alınabilir.

caykara_15karadenizli-usta-uzungl-de-turistik-gezi-in-tahtabs-iaptpie

 

     Uzungöl sonrası, sahilyoluna dönüp Trabzon merkezi ve Maçka üzerinden tekrar dağlara tırmanacağız, Bu kezde hedefimiz sütlacı ile ünlü Hamsiköy ,Zigana ve Sümela. Öncelikle Hamsiköy de sütlaç için vereceğimiz molanın ardından, nefes kesici dağ ve orman manazaraları için bir süre Zigana’ya doğru gittikten sonra ünlü Sümela Manastırına geçiyoruz. Restorasyonda olan manastırı izin verildiği kadar ziyaretimizin ardından bu kez rotamız akşam yemeği için ünlü Akçaabat Köftecisi. Dağlardan deniz kenarı olan Akçaabat’a varışımızla, Karadeniz mutfağının çeşitli lezzetlerini deneyebileceğiniz restoranımızda yemek ve çevresinde alışveriş için serbest zamanımız var.

hamsikoy-sutlaci3imageakcaabat-koftesi1

 

     Yoğun geçen günün sonunda dönüş yolculuğumuz için Trabzon havaalanına doğru yola çıkıyoruz. Dönüş uçuşumuz 20:25’te ve 22:25’te İstanbul Atatürk Havalimanına iniyoruz.

Tur Bedeli◊

  • Tek kişi 400 TL ( Uçak + Otobüs)
  • Ödeme için Banka Hesabı (İsim soyisim belirterek Trabzon Tur Bedeli açıklamasıyla )

HALKBANK Güneşli ( 9816 ) Atlas Tekstil Turizm Sağlık ve Yayıncılık San. Ltd. Şti. IBAN: TR 9300 0120 0981 6000 1026 0348

     ◊İptal Şartları◊

     Tura kayıt olduktan sonra iptal etmek mümkün değildir ancak son 3 güne kadar gelecek misafirimiz değiştirilebilir.

     Tur Bilgileri◊

  1. Uçuşumuz erken saaate olması ve  gezimiz tam gün yoğun bir program olması sebebiyle gece 21:00 da istirahate çekilmenizi öneririz.
  2. Gezimiz sırasında yapılacak alışverişleri koyabilmek için boş bir çanta getirmenizi tavsiye ederiz.. 
  3. Havalimanına gelen misafirlerimizin , 0532 414 73 74 no’lu telefondan Rehberimiz Adil Asımgil’e bilgi vermeleri rica olunur.
  4. Havalimanında biniş kartlarımızı alırken hem gidiş hemde dönüş için almanız rica olunur.
  5. THY uçuşumuzda sandviç ikramı olacaktır. 
  6. Hava Sıcaklığı …. beklenmektedir.