default-logo
Duration: 04 Ara 2021 - 05 Ara 2021

 4-5 Aralık 2021 ◊

♦THY ile Hatay-Antep Gurme Tur Programı♦

♦Gurme Programı Olması Sebebiyle Sadece Tur Lideri Olacak ve Ekstra Geziler Olmayacaktır ! ♦
 • Hatay

 • Gaziantep

 • Halfeti

 1. GÜN İstanbul/Hatay/Gaziantep

       07:30 İstanbul Havalimanı iç hatlar terminalinde buluşmamız ile turumuz başlıyor. 09:10 THY uçuşumuz ile 10:50’de Hatay Havalimanına iniyoruz . Havalimanında bizleri karşılayacak otobüsümüz ile birlikte ilk durağımız ünlü tava kebabı için PÖÇ kasabı . Ardından künefe için Çınaraltı Yusuf Usta’ya geçeceğiz . Yemek faslı sonrası yürüyerek yapacak olduğumuz Hatay turumuz başlıyor . Uzun Çarşı , Habibi Neccar Camii , Kurtuluş Caddesi , Tarihi Affan Kahvesinde kahve ve haytalı için mola , Katolik Kilisesi , Eski Antakya Evleri ve Ulu Camii sonrası son durağımız yörenin ünlü pastanesi Petek . Akşam saatlerinde Gaziantep’e hareket ediyoruz . Antepteki hedefimiz meşhur Ünal Lokantası . Akşam yemeği sonrası Green Park otelimize geçiyoruz . Hamam , Sauna ve Buhar Odası 23’e kadar açık .

 1. GÜN Gaziantep/İstanbul

       Otelimizde konaklama kahvaltı dahil olmakla birlikte isteyen misafirlerimiz yine Ünal restorana Antepe has Beyran Çorbası kahvaltı için gidebilirler . Otelimiz Zeugma müzesine komşu . 11:00’a kadar olan serbest zamanımızda ziyaret edilebilir . 11:00 ‘ da Halfetiye hareket edeceğiz . Baraj gölünde tekneyle sular altında kalan köyü ziyaretimiz sonrası Gaziantep’e dönüşle akşam yemeği ve alışveriş için 19:40’a kadar vaktimiz olacak . 19:40 Havalimanına hareket 21:25 THY uçağı ile İstanbul’a uçuş ve varışımız 23:10 .

Tur Bedeli◊

 • Kişi Başı 1800 TL ( Uçak ve Transferler Dahil , Yemekler Ekstradır )
 • Pöç Kasabı : Tepsi Kebabı , Meze , Salata , Ayran , Su , Çay ( 75 TL )
 • Ünal Et Lokantası : Lahmacun , Karışık Kebap , Havuç Dilimi Baklava , Ayran , Su , Çay ( 140 TL )
 • İmam Çağdaş : Lahmacun , 1/2 Kıymadan Ali Nazik , 1/2 Şişten Ali Nazik , Kare Baklava , Ayran , Su , Çay ( 140 TL )
 • Ödeme için Banka Hesabı (İsim Soyisim belirterek Hatay-Antep Tur Bedeli açıklamasıyla )

HALKBANK Güneşli ( 9816 ) Atlas Tekstil Turizm San. Ltd. Şti. IBAN: TR 9300 0120 0981 6000 1026 0348

     ◊İptal Şartları◊

     Tura kayıt olduktan sonra iptal etmek mümkün değildir ancak son 3 güne kadar gelecek misafirimiz değiştirilebilir.

     Tur Bilgileri◊

 1. Uçuşumuz erken saaate olması ve  gezimiz tam gün yoğun bir program olması sebebiyle gece 22:00 da istirahate çekilmenizi öneririz.
 2. Gezimiz sırasında yapılacak alışverişleri koyabilmek için boş bir çanta getirmenizi tavsiye ederiz. Biber Salçaları ve Antep küçük zeytin salamuraları sıvı kabul edilmekte bu sebeple uçağın kabin kısmına alınmamaktadır . Bu tarz ürünlerin bagaj kısmına verilmesi gerekmektedir.
 3. 03.12.2021 sabah 09:00’dan itibaren misafirlerimiz uçağa online check in işlemlerini www.thy.com websitesinden yapabilirler . Boarding kartlarınıda telefonlarına mesaj olarak alabilirler . Bu durumda uçağa bagaj vermeyecek misafirlerimiz , Check in bankosuna gelmeden doğrudan uçağa gidebilir .
 4. İstanbul havalimanında iç hatlar gidiş kapısı 1 numaralı kapıdır . Havalimanına gelen misafirlerimizin , 0532 414 73 74 no’lu telefondan Tur Lideriniz Adil Asımgil’e sms veya whatsapp yolu ile bilgi vermeleri rica olunur. Havalimanında yoğunluk mevcuttur , saat 07:30 itibari ile kesinlikle Check in kontuarında hazır bulunulması gerekmektedir . 
 5. THY uçuşumuzda sandviç ikramı olacaktır. 
 6. Pandemi sebebiyle otobüs içinde ve kapalı alanlarda maske takılması zorunludur . Yanınızda mutlaka yedek maske bulundurulması tavsiye edilir .
 7. Hava Sıcaklığı 10-20 derece arası beklenmektedir yağmur ihtimaline karşılık şemsiye ve yağmurluk tavsiyemizdir.
 8. Gezimiz esnasında nufüs cüzdanlarımızı sürekli yanımızda bulundurmamız gerekmektedir. Yollarda sıkça asayiş kontrolü bulunmaktadır .
 9. Zeugma Müzesini ziyaret etmek isteyen misafirlerimiz , müze girişinden kimlikleri ile müze kartalarını çıkartabilirler yada istanbuldaki herhangi bir müzeden alabilirler.